OCRACK OCC-10-6U-SBK, Rozvádzač 6U, 280mm, 10" prevedenie, čierny, sklenené dvere
Kód: OCC-10-6U-SBK
Neohodnotené
Na objednávku do 2 prac. dní
Detailné informácie
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Tovar na sklade posielame do 24 hodín
Produkt za produkt
Produkt za produkt
Pokazený produkt vymeníme za nový.
Sme profesionáli
Sme profesionáli
Dbáme na kvalitu
Podrobný popis
Dodatočné parametre
Kategória: Nástenné 19"
Záruka: 24
Hmotnosť: 6.3 kg
Katalógové číslo: OCC-10-6U-SBK
Dvere: sklenené
Výška U: 6 U
Balenie: predné posúvne vertikálne lišty, zámok, 2x kľúče
Použitie: vnútorné
Farba rozvádzača: čierna
Prevedenie: 10" rackmount
Výška (mm): 285 mm
Šírka: 350 mm
Hĺbka (mm): 280 mm